Etapy tworzenia strony

Poniżej przedstawiamy etapy, którymi kierujemy się podczas projektowania strony internetowej.

1. Rozpoznanie potrzeb Klienta

Prace zaczynamy od ustalenia jakie klient ma oczekiwania - propozycje wyglądu swojej strony WWW. Jeśli klient nie wie jak powinna wyglądać jego strona, proponujemy własne rozwiązania, które będą zgodne z wizerunkiem firmy.

2. Przedstawienie projektu graficznego

W tym etapie nasi graficy projektują część wizualną strony www. Dobierają kolorystykę, zajmują się obróbką materiałów dostarczonych przez klienta takich jak zdjęcia budynków, pracowników, produktów itp. Gdy już powstanie projekt graficzny, zostaje on przedstawiony klientówi do akceptacji.

3. Tworzenie strony

Po zaakceptowaniu projektu graficznego, przystępujemy do przygotowania części programistycznej projektu. Powstaje system nawigacji strony, na rzyczenie klienta strona jest rozbudowywana w system zarządzania treścią (CMS). Gotowy projekt jest przedstawiany klientowi.

4. Pomoc przy wdrożeniu strony www

Gdy strona www będzie w pełni przygotowana i klient nie będzie miał żadnych uwag co do funkcjonalności strony, zaoferujemy wybór jak najbardziej optymalnego hostingu dla strony i na prośbę klienta wdrożymy stronę na serwerze.

5. Aktualizacja strony

Wraz z rozwojem firmy klienta, może zaistnieć potrzeba rozbudowy powstałej wcześniej strony internetowej. Jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę i zapewniamy aktualizacje i modernizacje serwisu.

6. Pozycjonowanie

Dla klientów którzy zaufali naszej firmie i zakupili stronę www oferujemy pozycjonowanie serwisu w niższych cenach. Powodem niższych cen jest to, iż w przygotowanym przez nas serwisie nie trzeba wprowadzać jakich kolwiek optymalizacji w kodzie strony. Dzięki temu klient zaoszczędzi na wypozycjonowaniu strony.