Marketing szeptany

…czyli jak przekuć porażkę w sukces.

O skuteczności reklam i promocji nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak w dobie rosnącej i coraz bardziej agresywnej konkurencji, warto je jeszcze uzupełniać o pozytywne opinie osób, które skorzystały z konkretnej oferty. Więcej opinii – szczególnie tych korzystnych, bezpośrednio przekłada się na sprzedaż oferowanego towaru i wpływa na pozytywny wizerunek firmy.

marketing szeptany

To sprawia, że tak ogromne znaczenie zyskuje MARKETING SZEPTANY.

marketing szeptany - wybór drogi

Marketing szeptany to skuteczne narzędzie w Internecie. Kluczowe znaczenie w jego przypadku odgrywają działające fora, blogi oraz inne strony tematyczne, służące m.in. do wymiany informacji na temat działalności firm z różnych branż, ich ofert, produktów i usług. Klienci docierają do firm różnymi drogami, jednak najpierw szukają pomocnych opinii oraz ocen, które bardzo często wpływają na ich późniejsze decyzje.

W świecie Internetu jeden niezadowolony klient, może zniszczyć dobry wizerunek firmy i zniechęcić do niej setki, a nawet tysiące osób. I pomyśleć, że często wszystko zaczyna się od pojedynczego wpisu lub negatywnej opinii.

Z Nami jednak możesz temu zjawisku skutecznie przeciwdziałać!

Pomagamy w zarządzaniu wizerunkiem i reagujemy na sytuacje kryzysowe. Podejmujemy konsekwentne działania, które zapewniają długofalowe efekty. Strategia związana z internetowym marketingiem szeptanym, to jednak proces wymagający czasu. Umocnienie pozycji na rynku i renomy firmy oraz odbudowanie zaufania klientów, nie jest proste, ale na pewno możliwe!

Obecnie liczą się tylko pozytywne opinie – ważne więc, by było ich jak najwięcej. Równie istotne jest dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów.

U nas otrzymasz:

 • Zasięg – większy niż przypuszczasz – informacja porusza się w niesamowitym tempie.
 • Docelową grupę klientów – docieramy tam, gdzie jest najwięcej zainteresowanych.
 • Wiarygodność – autentyczne opinie to najlepsza wizytówka.
 • Wizerunek – wiarygodny i profesjonalny.
 • Więź klienta z firmą – pozytywny odbiór i ocena usługi, produktu i obsługi, najczęściej powoduje chęć skorzystania z nich również w przyszłości.

W Internecie jeden pozytywny lub negatywny wpis, potrafi tak samo umocnić wizerunek firmy, jak i go nadszarpnąć. Z naszą pomocą będą się liczyły tylko te pozytywne.

Wystarczy, że nam zaufasz, a my szybko rozwiążemy każdy Twój problem!

Oferujemy m.in.:

monitorowanie internetu

MONITOROWANIE INTERNETU – analizujemy, sprawdzamy i identyfikujemy nieprawdziwe, obraźliwe i naruszające prawo wpisy zamieszczane na blogach, forach i stronach tematycznych.

interweniujemy

INTERWENCJĘ – odnajdując wpisy o powyższej tematyce, szybko podejmujemy stosowne działania. Najczęściej wystarczy kontakt z moderatorem i prośba o usunięcie wpisu.

depozycjonowanie

DEPOZYCJONOWANIE – skutkuje słabszą pozycją strony, która zawiera nieprzychylne wpisy lub komentarze oraz zmniejsza szanse na jej zauważenie przez potencjalnego klienta.

Wyróżnia nas kreatywność, ciekawe teksty i odpowiednie ich dostosowanie do charakteru branży. Jednocześnie tworzymy pozytywny wizerunek produktów, firm bądź usług – dotyczy to również firm jednoosobowych.

Wykorzystaj możliwości marketingu szeptanego, w krótkim czasie przekonasz się, ile możesz zyskać!

CENNIK

Stawka jest najczęściej kwestią indywidualną, uzależnioną od:
 • specyfiki tekstów,
 • wykonywanych działań,
 • naszego wkładu pracy
 • ilości zamieszczanych wpisów,
 • i innych czynników.
  • Aby uzyskać szczegóły odnośnie cennika, prosimy o kontakt