Częste pytania

1. Jakie słowa kluczowe wybrać?

Słowa kluczowe powinny być ściśle związane z Państwa działalnością. Wtedy potencjalny klient szukający w internecie usług lub produktów bez problemu trafi na Państwa stronę.

2. Co to jest Pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to szereg działań, które mają na celu wprowadzenie strony www na jak najwyższe pozycje w wynikach najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych na wybrane wyrażenia kluczowe. Dzięki takiej formie reklamy zwiększy się odwiedzalność Państwa strony.

3. Dlaczego muszę płacić za usługę co miesiąc?

Pozycjonowanie polega na ciągłym analizowaniu rynku, dodawaniu wartościowych linków prowadzących do pozycjonowanej strony internetowej, szukaniu nowych rozwiązań, a to wszystko dlatego, aby Państwa strona znalazła się na pierwszym miejscu. Wiąże się to z ciągłymi kosztami jakie ponosimy, dlatego pobieramy comiesięczną opłatę.

4. Czy pozycjonowanie wymaga dostępu do serwera ftp na którym jest zamieszczona strona?

Większość firm informatycznych podczas projektowania stron internetowych nie zwraca uwagi nawet na podstawowe wytyczne Google. Aby strona mogła pojawić się na pierwszym miejscu niezbędne jest zoptymalizowanie jej kodu w sposób przyjazny dla wyszukiwarek internetowych. Dlatego do optymalizacji strony niezbędny jest dostęp do serwera FTP. W uzasadnionych przypadkach, możemy przesyłać wytyczne optymalizacji serwisu, które klient we własnym zakresie wprowadzi.

5. Czy jakakolwiek zmiana na mojej stronie wiąże się z dodatkowymi kosztami?

Wszystkie zmiany jakie wprowadzamy na Państwa stronie są darmowe.

6. Kiedy mogę wypowiedzieć umowę?

Przy modelu "płatność za efekt" istnieje możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy. Wiąże się to z poniesieniem przez klienta ustalonej w umowie opłaty za wcześniejsze rozwiązanie umowy. Pozycjonowanie w tym modelu współpracy w początkowej fazie jest usługą kosztowną, dlatego taka opłata zabezpiecza nas przed nieuczciwymi klientami. W pozostałych wariantach współpracy umowę można rozwiązać w każdej chwili, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat.

7. Czy w trakcie umowy można zmieniać lub dodać kolejne wyrażenia kluczowe?

Nasza oferta jest bardzo elastyczna, aby dodać kolejne wyrażenia lub zmienić już widniejące w umowie, wystarczy podpisać aneks do umowy.

8. Jak długo trzeba czekać aby znaleźć się w "pierwszej 10"?

Pozycjonowanie jest działaniem długofalowym. Nie możemy zagwarantować, że strona na dane wyrażenie znajdzie się na pierwszym miejscu w określonym czasie. Jednak możemy zapewnić, że zaraz po wprowadzeniu optymalizacji pozycje znacznie się poprawią. A w miarę upływu czasu strona zacznie zyskiwać coraz to lepsze miejsca w wyszukiwarkach - to wszystko zależy od konkurencyjności danej frazy.

9. Jaki jest najkrótszy okres trwania umowy?

Pozycjonowanie nie jest usługą jednorazową, aby wypozycjonować wybrane frazy i utrzymać je na pierwszch miejscach potrzeba czasu. Dlatego minimalny czas trwania umowy dla modelu "Płatność za efekt" wynosi 12 miesięcy, a dla pozostałych wariantów proponujemy umowę na minimum 6 miesięcy.

10. Czy oprócz pozycjonowania oferujecie dodatkowe usługi takie jak tworzenie stron internetowych?

Na rynku jest niewiele firm, które oferują usługi pozycjonerskie i programistyczne. Postawiliśmy sobie cel, aby wypozycjonować stronę klienta na jak najwyższe pozycje, dlatego projektujemy strony www z myślą o pozycjonowaniu. Efekty tego są takie, że nasze strony o wiele szybciej zyskują lepsze pozycje w wyszukiwarkach internetowych.

11. Jak zamówić bezpłatne badanie mojej strony internetowej?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, lub zadzwonić bezpośrednio do firmy.

Zamów bezpłatną wycenę

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Zamów wycenę