Obsługa istniejących stron www

Jeżeli posiadasz własną stronę internetową, jednak brakuje Ci czasu, wiedzy lub umiejętności, aby zapewnić jej odpowiednie funkcjonowanie lub wygląd – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Proponujemy szereg rozwiązań, które sprawią, że strona będzie bardziej atrakcyjna i nowoczesna. Zadbamy o jej wygląd i zagwarantujemy jakość na najwyższym poziomie.

Przekazując prowadzenie strony w nasze ręce, możesz tylko zyskać!

sklep internetowy

Prowadzisz sklep internetowy, serwis, blog lub inną stronę i masz z nią problem?
Nie martw się, szybko go rozwiążemy!

Oferujemy – proponujemy – zapewniamy:

AKTUALIZACJE

Regularne zmiany na stronie pozwalają na dostosowanie treści i innych elementów do bieżących wydarzeń, prowadzonych promocji, projektów czy kampanii. Dotyczy to zarówno strony głównej, jak i podstron, obejmujących między innymi: galerię zdjęć, dane adresowe, aktualności, blog czy forum. Jest to ważny element, ponieważ klient zwraca uwagę na to, czy wpisy oraz poruszana tematyka są aktualne.

ODŚWIEŻANIE

Poprawiamy funkcjonowanie serwisu. Wprowadzamy zaawansowane i nowoczesne rozwiązania, które zapewniają szereg zalet. Aktualizujemy kod i optymalizujemy skrypty, dzięki czemu strona jest bardziej atrakcyjna dla wyszukiwarek, a dodatkowo szybciej się ładuje. Jest to z pewnością odpowiedź na potrzeby dzisiejszych klientów. Nowe czasy i ogromna konkurencja na rynku, wymagają odpowiednio dostosowanych stron.

NAPRAWY

Oferta skierowana między innymi do właścicieli stron, które jeszcze nie zostały ukończone lub nie funkcjonują w należyty sposób. W takich przypadkach diagnozujemy, analizujemy i przedstawiamy rozwiązania, które umożliwią szybkie działanie strony. Dokonujemy poprawek i napraw obejmujących zarówno funkcjonowanie, jak i grafikę, słuchając przy tym wskazówek naszych klientów.

Korzystając z naszej oferty, zyskują Państwo:
  • kompleksowe wsparcie plus szybki kontakt telefoniczny lub mailowy,
  • profesjonalne partnerstwo,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • jasne zasady współpracy,
  • atrakcyjne warunki cenowe.